lli
08 بهمن 1401 - 13:15

سلامتی شهروندان یکی از مهمترین اولویت‌های مدیریت شهری است

نایب‌رئیس شورای شهر تهران گفت: حراست از سلامتی شهروندان یکی از مهمترین اولویت‌های مدیریت شهری است و به همین جهت امروز شاهد آغاز طرح واکسیناسیون هپاتیت B کارگران شهرداری تهران هستیم؛ که در سوز سرما برای پاکیزگی شهر تلاش می‌کنند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، آغاز طرح واکسیناسیون هپاتیت B کارگران شهرداری تهران امروز در قالب بیست و دومین شنبه امید و افتخار با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، پرویز سروری نایب رئیس شورای شهر تهران، مهدی پیرهادی رئیس کمیسیون محیط زیست، سلامت و خدمات شهری شورای شهر تهران، محمد رئیس‌زاده رئیس سازمان نظام پزشکی کشور، قناعتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران و امیر نورمحمدی مدیر عامل شهر سالم در تالاتر ایوان شمس برگزار شد.

پرویز سروری نایب رئیس شورای شهر تهران در این مراسم با اشاره به اینکه مدیریت شهری موظف است خادمین و زحمتکشان و خالقان خدمت (پاکبانان) را مورد توجه قرار بدهد اظهار کرد: این افراد روز و شب برای پاکیزگی، تمیزی و با نشاط بودن شهر تلاش می‌کنند و باید به آنها توجه کرد.

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین قالب‌های خدمت در شهر پاکبانان شریف تهرانی هستند کسانی که در سوز سرما برای پاکیزگی شهر تلاش می‌کنند و سلامت و معیشت این افراد برای ما اهمیت دارد و حراست از سلامتی شهروندان یکی از مهمترین اولویت‌های مدیریت شهری است و به همین جهت امروز شاهد آغاز طرح واکسیناسیون هپاتیت B کارگران شهرداری تهران هستیم.

نایب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه خوشحال هستیم که در یکی از شنبه‌های امید و افتخار به موضوع واکسیناسیون هپاتیت B کارگران شهرداری تهران پراخته شده است گفت: این موضوع ارزشمند است و در این دوره از مدیریت شهری علاوه بر توجه به سخت‌افزارها و نرم‌افزارها، به سلامت انسان‌ها نیز توجه ویژه‌ای شده است و آغاز طرح واکسیناسیون هپاتیت B کارگران شهرداری تهران حکایت از این مسئله دارد.

سروری در پایان با اشاره به مسئله مشارکت و هم‌افزایی بین دستگاه‌های مختلف گفت: در این دوره از مدیریت شهری راه‌اندازی قرارگاه‌ها در بخش‌های مختلف قابل توجه است و می‌توانیم از این ظرفیت و پتانسیل جهت خدمت‌رسانی استفاده کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1002377